AJANSLARLA ORTAKLIK

İşletmenizin karşılaştığı zorluklara çözümler sunan ve uzun vadede yanınızda olan güvenilir bir kodlama ortağı.

ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

Ajansınızın karşılaştığı zorluklara ve sorunlara efektif çözümler sunan ve uzun süre hep yanınızda olacak güvenilir bir “kodlama” ortağına ne dersiniz?

UX hizmetlerini geliştirme uzmanlığı sayesinde işinizi büyütmeye odaklandık. Projelerinizle ilgileniyoruz. Sizin için buradayız! Ne dersiniz?

Ortaklarımıza Özel Çözümler

01.

Size Özel Bir Ekip

Siz işinizi planlayın birlikte büyütmeye odaklanalım. Farklı çapta ve özelliklerdeki projelerinizi güvenilir bir ortağa emanet edin.

02.

Kodlar Emrinizde

Sizin için bir tutam etkileşim ve iletişim biriktirdik. Birbirini iyi anlayan ve kendi aralarında empati kuran uzmanlardan oluşan ekibimiz göreve hazır! Hizmet yelpazemizde mutlaka size göre bir şeyler bulacaksınız!

03.

Profesyonel Geliştirici

Projenizi en az sizin kadar iyi bilen, anlık destek sağlayan, çeşitli modifikasyonlarla yeni işlevler uygulayan profesyonel bir geliştirici sizi bekliyor!

NEDEN ORTAKLIK KURMALIYIZ?

İhtiyaçları Belirleme

Her zorluk özel yaklaşımlar gerektirir!

Mevcuttaki projenizi geliştirmek ve yürütmek için güvenilir bir ekibe ihtiyacınız olacak! Karmaşık projeniz için çok amaçlı uzmanlığa sahip olmak ister misiniz? Belki de projenize özel bir profesyonel arıyorsunuz ya da çok farklı bir sorununuz veya ihtiyacınız var. UX odaklı projenizde karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun size çözüm üretmek için buradayız.

Pilot Proje

Bizimle ortak olmadan önce bizi test edebilirsiniz. Böylece projenize için uygun olup olmadığımızı görme şansınız olacak!

Projeniz için size bir pilot proje sunacağız. Bu projeyi değerlendirerek projeniz için doğru bir ortak olup olmadığımızı görme fırsatı vereceğiz. Pilot proje, ana sayfa kodlaması, bir uygulama veya bir sunum olabilir. Size işimizin kalitesini göstermekten memnuniyet duyacağız. Hakkımızda öğrenmek istediğiniz her şeyi bu süreçte öğrenebilirsiniz.

Güven ve İş Birliği

Güven, önceliğimizdir. İş birliği, vazgeçilmezimizdir. Sorunsuz bir iş akışı ile sizin için önemli olan her şeyi önemsiyoruz. İş birliği yapmaya başladıktan sonra sağlıklı bir B2B ilişkisi geliştirmek için elimizden geleni yapacağız.

Değerlendirme ve Uygulama

Teknolojiler, trendler ve ihtiyaçlar sürekli değişiyor. Ortaklığımızın da güncellenmesi gerekecek. Değişiklikleri sürekli olarak değerlendirmek ve uygun zamanda uygulamak gerekecek. Bizim işimiz bu!

Sizin için buradayız!

OsloUX ekibi olarak sizin için uzun bir yol kat ettik. Enerjimiz ve motivasyonumuz tam size göre! Büyük hedeflerimiz var.

Sadece UX sektöründe en güvenilir kodlama ajanslarından biri olmak değil, aynı zamanda profesyonelliğimizi sürekli geliştirmek için buradayız.

Ufkumuza ekleyecek yeni ufuklar, size daha iyi hizmet etmek için kuracağımız ilişkiler var. Sizinle birlikte büyümek için buradayız!

Bizi Test Edin!

Neler yaptığımızı size tek tek anlatabiliriz. Ama bizi test etmenizi tercih ederiz. Sizi şaşırtmamıza izin verin. Memnun kalırsanız ortağınız olmaya hazırız! Aksi halde -çok üzülsek de- hiçbir şart koşmadan yollarımızı ayırırız. Merak etmeyin, hiçbir ücret ödemezsiniz! Ne dersiniz?

Ücretsiz Test Talep Edin!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bazı sorulara cevap verdik. Aradığınız cevap burada değilse telefonun diğer ucundayız!

Sizinle nasıl iletişim kurarız?

Projeniz ile ilgili yazışmalar, özel bir yönetim sistemi üzerinden gerçekleşir. Sistem, tüm proje detaylarını kaydeder. İletişim geçmişi takip edilebilir. Elbette telefon görüşmeleri ve online toplantılar da olacak!

Herhangi bir sözleşme imzalanacak mı?

Bu biraz size kalmış! Sözleşme imzalamakta oldukça iyiyiz; ama da imzalamadan da çalışabiliriz. Resmi sözleşmeleri sevmiyorsanız bize güvenebilirsiniz!

Gizlilik sözleşmesi olacak mı?

Elbette, bu standart bir prosedürdür. Projenizin gizliliği güvencemiz altındadır.

Özel bir hesabım olacak mı?

Proje ile ilgili tüm detaylar yönetici hesabına atanır. Hesap yöneticisi, ekibi ve proje ile ilgili çalışmaları tanır. Böylece talepleriniz en verimli şekilde değerlendirilir.

Ödeme politikanız nedir?

Ödeme planı talebinize göre uyarlanabilir. İster haftalık ister aylık bir takvim içerisinde ödemelerinizi planlayabiliriz.

Kaynak dosyalarınız beyaz etiketli mi?

Ürettiğimiz kod OSLOUX belirtisi göstermiyor.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Çözüm ortaklığı yaptığımız ajanslardan bazıları aşağıdadır. Biz sizinle tanışmak için çok heyecanlıyız. Ya siz?
Eğer sizde burada yerinizi almak istiyorsanız lütfen linke tıklayınız.

Sizin için ne yapabiliriz?

Uzmanlığımız ve yeteneklerimizi ürününüz ya da hizmetinizle buluşturabiliriz.
Bize biraz ön bilgi verebilir misiniz?

TEKLİF ALIN